פריצת דלת ממ"ד

צריכים לפרוץ את דלת הממ"ד ולהחליף מנעול? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר פריצת דלת ממ"ד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לפריצת דלת הממ"ד והחלפת המנעול.

מחיר ממוצע ₪500
טווח תחתון ₪350
טווח עליון ₪650

מתי נצטרך לפרוץ את דלת הממ"ד?

במקרים שבהם דלת הממ"ד נתקעת והלשונית שלה לא נכנסת פנימה עם הורדת הידית, תצטרכו ככל הנראה לפרוץ את הדלת. אפשרות נוספת לדלת תקועה היא יציאתה מאיזון או מצידי הדלת או בגלל בעיה במנגנון הפתיחה (שניתן להחלפה). 

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מנעולן?

דלתות הממ"ד הן דלתות ייחודיות והתקלות והתיקונים שלהן שונים מדלתות רגילות. לכן, לפני שאתם מזמינים מנעולן ועל מנת לוודא את פתירת התקלה, שאלו אותו אם יש לו הסכמה לפריצת דלתות ממ"ד. לא כל המנעולנים מתעסקים עם דלתות אלה וחבל שתזמינו בעל מקצוע שלא יוכל לסייע לכם ויגבה לכם תשלום על הביקור. 

טיפים

1
לא כל מנעולן מתעסק בפריצות דלת ממ"ד ולכן, חשוב לוודא מולו מראש שהוא זמין ובעל הסמכה לבצע את העבודה.
2
בדקו מול המנעולן אם במסגרת הפריצה יהיה צורך גם בהחלפת המנעול (שיהיה בתוספת תשלום).
3
פריצת דלת הממ"ד תתאפשר במקרים שבהם הדלת נתקעת או לא נפתחת כלל. אל תחכו, תקנו את התקלה בהקדם.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל