כיוון / איזון דלת הממ"ד

צריכים לכוון את דלת הממ"ד מחדש? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר כיוון / איזון דלת הממ"ד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לאיזון/כיוון הדלת והחלפת הצירים.

מחיר ממוצע ₪525
טווח תחתון ₪750
טווח עליון ₪300

מתי נצטרך לכוון מחדש את דלת הממ"ד?

במקרים שבהם דלת הממ"ד שלכם ישנה, היא עלולה לשקוע וכתוצאה מכך, לשפשף את הרצפה בפתיחה ובסגירה שלה. כדי לפתור את התקלה, לא תצטרכו להחליף דלת חלילה, אלא רק לאזן אותה. שכן, בהנחה שיש צורך באיזון הדלת ובהחלפת הצירים, המחיר יהיה שונה מכיוון דלת בלבד. 

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

מחיר העבודה יושפע ממורכבות התיקון. כלומר, אם הצורך הוא באיזון/כיוון הדלת בלבד, המחיר יהיה נמוך יותר. אולם, אם מדובר על איזון הדלת והחלפת הצירים, המחיר יהיה גבוה יותר. במסגרת התיקון, בקשו מהמתקין לבדוק גם את מצב הצירים. 

טיפים

1
קיים הבדל בין החלפת הגומייה הקיימת לבין כיוון הדלת לבין כיוון והחלפת הצירים לכן, וודאו מול המתקין באיזו תקלה מדובר לפני התיקון.
2
במסגרת כיוון הדלת, בקשו מהמתקין לבדוק את תקינות הצירים, עם הזמן צירי הדלת מתבלים בגלל המשקל שלה.
3
תקינות דלת הממ"ד חשובה מאוד למקרי חירום ולכן, חשוב שלא להזניח את הטיפול ואת התיקון שלה במידת הצורך.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל