החלפת גומייה

צריכים להחליף גומייה בדלת הממ"ד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת גומייה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת גומיית דלת הממ"ד ותיקון ציר הדלת.

מחיר ממוצע ₪350
טווח תחתון ₪300
טווח עליון ₪400

מתי נצטרך להחליף את הגומייה בדלת הממ"ד?

גומיית האטם בדלת הממ"ד היא גומייה חזקה במיוחד שתפקידה להגן על חלל הממ"ד מפני חדירת גזים ורעלים. ישנם מקרים, בהם הגומייה משתחררת ממקומה ואז, לא צריך לבצע החלפה של הגומייה אלא רק להחזיר אותה למקומה. 

מה עלול להשפיע על מחיר העבודה?

מחיר העבודה יושפע מגודל הדלת (אליו צריכה להתאים הגומייה החדשה) וממקרים שבהם יצטרך המתקין לתקן גם את צירי הדלת. במידה שלא, המחיר יהיה עבור גומייה בלבד ללא תוספות מיוחדות. 

door gal - מכירת דלתות חדשות גל חסון
יחזור לזמינות ביום רביעי בשעה 09:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
קיים הבדל בין החלפת הגומייה הקיימת לבין גומייה שהשתחררה מהדלת. לכן, וודאו מול המתקין באיזו תקלה מדובר לפני התיקון.
2
במסגרת החלפת הגומייה בדלת, מומלץ לבדוק גם את צירי הדלת ולתקן אותם במידת הצורך.
3
החלפת הגומייה היא תקלה לא נפוצה כיוון וכל חלקי הדלת מיוצרים בקפידה. אולם, חשוב לבדוק אחת לתקופה את הגומייה כיוון והיא שומרת על הדלת אטומה מפני גזים.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל