התקנת דלת הזזה בממ"ד

צריכים להתקין דלת הזזה בממ"ד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר התקנת דלת הזזה בממ"ד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לדלת הזזה בממ"ד כולל הכנת משקוף ייעודי.

מחיר ממוצע ₪11,250
טווח תחתון ₪10,500
טווח עליון ₪12,000

מהי דלת הזזה לממ"ד?

בדומה לדלתות ההזזה האחרות בבית, גם דלת ההזזה בממ"ד היא פתרון נוח לתפעול כיוון והיא נעה על גבי מסילה ייעודית והופכת את הפתיחה והסגירה להרבה יותר נוחה. בנוסף, דלת הזזה היא דלת שחוסכת מקום בחדר בגלל מגנון הפתיחה שלה. בדלת הזזה לממ"ד, הדלת תיפתח לתוך כיס פנימי בקיר (רווח שיש לייצר במיוחד עבודה) ולכן, ההתקנה שלה הופכת יקרה ומורכבת יותר. 

מה עלול להשפיע על מחיר ההתקנה?

התקנת דלת ממ"ד היא התקנה שדורשת מיומנות והיא אורכת מעט יותר זמן מדלת רגילה. במסגרת ההתקנה של דלת הזזה, יהיה על המתקין לבנות משקוף מותאם עבור הפעילות התקינה של הדלת. עלותה של דלת הזזה בממ"ד תהיה יקרה יותר בכ-40% מדלת ממ"ד רגילה בשל מורכבות העבודה. 

טיפים

1
לפני שאתם מזמינים מתקין דלתות, וודאו שיש לו הסמכה להתקנת דלתות ממ"ד.
2
וודאו מול המתקין את מידות הדלת ושהיא מתאימה לתקני פיקוד העורף.
3
בשונה מהתקנת דלת ממ"ד סטנדרטית, בדלת הזזה בממ"ד תצטרכו להוסיף משקוף ייעודי אליו תיכנס הדלת בעת הפתיחה.

התקנת דלת ממ"ד: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת סטנדרטית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת הזזה בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת הזזה בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת הזזה בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

התקנת דלת פנים בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים בממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנימית בממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

קיצור דלת ממ"ד: כל מה שצריך לדעת

צריכים עזרה עם תיקון דלת הממ"ד? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון של דלת הממ"ד? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות ממד

מרחב מוגן: המדריך המלא

בשעת חירום ובימים אלו במיוחד, חשוב להישמע להוראות פיקוד העורף ולהבין את המשמעות ואת התקנים המחייבים של המרחבים המוגנים שסביבנו. מהי ההגדרה המדויקת של המוגן ואיך תדעו שאתם באמת מוגנים? כל מה שחשוב לדעת, במדריך שלפניכם.

שימוש בטוח גם בחיי היומיום: כל מה שחשוב לדעת על התקנת דלת פנים בממ"ד

על פי חוק בישראל, בכל בית צריך להיות חדר ממ"ד המשמש כמרחב מוגן במצבי חירום. אולם, ביומיום ניתן להשתמש בחדר כחדר ילדים, חדר משחקים או חדר אורחים. וכדי לאפשר פתיחה נוחה וקלה, חשוב להתקין דלת פנימית.

תקנים מחייבים: כך תדעו שדלת הממ"ד שלכם בטיחותית

מרחב מוגן דירתי או בשמו המוכר הממ"ד, הוא חדר ביטחון שנמצא בתוך הבית ומטרתו לספק מענה למצבי חירום המוכרים בישראל. הממ"ד חייב להימצא בכל דירה ובית על פי חוק ועליו להיות בנוי על פי תקנים של פיקוד העורף.

כל התקלות (והתיקונים) בדלת הממ"ד: המדריך המלא

דלת הממ"ד היא דלת שונה מדלת הכניסה או שאר הדלתות בבית. עליה לעמוד בתקנים מחמירים ותקלות שונות שמתגלות בה, הופכות אותה ללא תקנית ולא בטיחותית.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל