איתור נזילות במצלמה תרמית בכל האיזורים

מדריכים בנושא מצלמה תרמית

נזילה סמויה בבית: אלה הדרכים לאיתור מקצועי

יש לכם רטיבות בקיר ואתם חוששים מנזילה סמויה? במדריך הבא נסביר מה הגורמים לנזילות סמויות, באיזו טכנולוגיה ניתן לאתר אותן וגם, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מאתר? כל התשובות.

איתור נזילה עם מצלמה: כל הטיפים החשובים

יש לכם רטיבות בקיר? זה הזמן לבדוק אם יש נזילה סמויה בבית. במדריך הבא נסביר מה זה מצלמה תרמית, מה היתרונות של הצילום התרמי, מתי תצטרכו להזמין איתור ואיך זה עובד בפועל? כל התשובות.

שאלות ותשובות בנושא מצלמה תרמית

מה זה איתור נזילה בגז?

בנוסף למגוון הפתרונות הטכנולוגיים שקיימים כיום בשוק לאיתור נזילות. ניתן לאתר את הנזילה גם באמצעות חיישן גז מיוחד. מומחה הנזילות ימלא את צנרת האינסטלציה בגז חנקן, גז ידידותי לסביבה. לאחר מכן, הוא יסרוק את הצנרת באמצעות חיישן גז מיוחד. באזורים שבהם יש דליפה של גז מהצנרת, חיישן הגז יאותת וכך מאתר הנזילות ידע שבמוקד הזה יש כשל בצנרת.

איך מומחה נזילות מאתר נזילה?

למומחה נזילות יש מגוון פתרונות טכנולוגיים על מנת לאתר נזילה סמויה. האופציה הנפוצה ביותר היא איתור באמצעות מצלמה תרמית, שיודעת לזהות את הבדלי הטמפרטורה שבקיר ולהציג אותם על גבי מסך מיוחד. באמצעות התמונה שמתקבלת על המסך, מאתר הנזילות יוכל לקבוע היכן נמצא מוקד הנזילה, האם יש מספר מוקדים וכמובן מה החומרה של הנזילה. כמובן שיש עוד מגוון פתרונות מתקדמים נוספים לאיתור נזילות, כמו חיישן גז, מכשור אקוסטי ובלון לחץ, אך בהחלט המצלמה התרמית היא הכלי הנפוץ ביותר לאיתור נזילות בבית.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon