צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  צבעים  >  מאמרים בנושא צבעים  >  ניקוי דירה אחרי צביעה
 

ניקוי דירה אחרי צביעה

קשה לצבוע דירה בלי ללכלך בכלל, אבל יש הבדל גדול בתוצאות בין צביעה מקצועית עם ניקיון יסודי אחריה לבין צביעה מחופפת שמסתיימת בניקיון מרושל. כמה טיפים שיעזרו לכם
מאת: יהונתן דור    עודכן: 02/07/2015 13:40:34

פרויקט מוצלח לצביעת דירה הוא כזה שלאחריו הדירה שלכם גם תיראה חדשה וגם נקייה ומצוחצחת, ושני הדברים לא בהכרח הולכים יחד.


עוד בכתבה:

לכן, כשמתכננים צביעת דירה חשוב להביא בחשבון מראש גם את נושא הניקיון. אם הצבע שבחרתם הוא בעל מקצוע טוב, יש סיכוי טוב שהוא ילכלך מעט ו/או ינקה קצת אחריו. בסך-הכל, צבע שעובד נכון לא מלכלך יותר מדי ואז עבודת הניקיון לא מסובכת. אם בחרתם לצבוע בעצמכם, אז הטיפים שנביא כאן יעזרו לכם.

 


איך לצבוע בלי ללכלך

כשצובעים דירה חשוב להיערך נכון כדי לצמצם את הנזקים. ראשית, חשוב לכסות את הרצפה והפאנלים בנייר עיתון וניילון כדי להגן עליהם מטיפות צבע. כמו כן, חשוב לא להתעצל ולכסות רהיטים וריפודים בניילון או לפחות בסדינים.

שנית, חשוב להחזיק בהישג יד סמרטוט לח, ואם משהו מתלכלך בצבע להעביר עליו את הסמרטוט מיד – הסרת כתמי צבע הרבה יותר קלה לפני שהצבע מתייבש.


בנוסף, יש להקפיד על הרגלי עבודה נכונים: להשתמש בדלי נפרד לצבע ולא במיכל בו הצבע הגיע, לדלל לפי הוראות היצרן ולערבב היטב, להשתמש במברשות יבשות בלבד ולטבול בצבע רק את השליש החיצוני של המברשת. כאשר צובעים באמצעות רולר, יש להקפיד להשתמש במגש צבע ולעולם לא לטבול את כולו אלא רק חלק מהרולר בצבע ולגלגל היטב על המגש עד לספיגה טובה ואחידה בספוגית.

 


ניקיון שלאחר הצביעה

אחרי שסיימתם לצבוע, סביר להניח שלמרות הכל יש מעט לכלות וכתמי צבע. מה יש לעשות:

  1. שטפו היטב את המברשת או הרולר במים חמים. בשטיפה האחרונה אפשר לשפשף במעט סבון ולשטוף שוב היטב. בסיום יש ליבש את כלי הצביעה בתלייה כדי שהזיפים לא יתעוותו.
  2. יש לעבור ולשפשף בסמרטוט רטוב כתמי צבע. אם נוצר כתם גדול שהתייבש כבר ניתן להסיר אותו עם שפכטל ואז לנקות עם סמרטוט הרטוב. 
  3. אם עשיתם עבודת צבע רצינית ו/או שיפצתם, זהו זמן טוב להזמין עבודת ניקיון. זו אפשרות יעילה במיוחד לאחר עבודות צבע או שיפוץ שנעשות טרם כניסה לדירה. כך ניתן לנקות היטב את הריצוף בכל הבית, את המטבח, חדרי השינה והמקלחת ולצחצח את הבית לקראת מגורים.

ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

כל צבעי הקשת על הקיר שלכם

צבּע טוב - איך מזהים אותו?

9 טיפים לצבעים חובבים

צביעת דירה: איך מחשבים עלויות צבע


זקוקים לצבעים? צבעים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X