טכנאי מזגנים בכל האיזורים

מדריכים בנושא תיקון והתקנת מזגן

התקנת מזגן בממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין מזגן בממ"ד? הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נסביר איזה מזגן מתאים לממ"ד, איך מתקינים מזגן בממ"ד וגם, כמה זה עולה? כל התשובות.

מתחממים: טיפים לשימוש חסכוני במזגן בחורף

מחממים את הבית באמצעות מזגן וחשבון החשמל שלכם מנופח? אז לפני שאתם ממהרים להיכנע לגזירה, קבלו 4 טיפים שיסייעו לכם לחסוך מעט בחשבון החשמל.

שאלות ותשובות בנושא תיקון והתקנת מזגן

מה תפקידו של כרטיס הפיקוד במזגן?

כרטיס הפיקוד הוא המוח של המזגן והתפקיד שלו הוא לתרגם את הפקודות שאתם מעבירים דרך השלט ולנתב אותן לרכיבים השונים. מכיוון שכרטיס הפיקוד אחראי על מגוון רכיבים ותהליכים במזגן, קשה לנו לדעת מרחוק מדוע הטכנאי קבע שצריך להחליף אותו. בכל מקרה, החשיבות של כרטיס הפיקוד היא מכריעה בכל הקשור לתפקוד תקין של המזגן ובמידה והוא מקולקל, יש להתקין כרטיס פיקוד חדש. מה שכן, במידה ומדובר במזגן ישן, לא בטוח שזה משתלם ואולי עדיף לרכוש מזגן חדש.

איזה מזגן מתאים להתקנה בממ"ד?

המזגן שמתאים לממ"ד הוא מזגן עילי רגיל, מכיוון שניתן להמשיך ולהשתמש בו גם במקרים של התקפה כימית על ישראל. בניגוד למזגן מיני מרכזי שמכניס את האוויר לחדר באמצעות תעלת קירור חיצונית, מזגן עילי רגיל משתמש באוויר שנמצא בחדר עצמו. בתוך כך, הוא לא פוגע בבידוד של החדר ומאפשר לו למעשה להמשיך לתפקד כרגיל כחדר ממ"ד. על מנת להתקין מזגן בממ"ד, יש צורך להתקין התקן מיוחד שדרכו תעבור צנרת הניקוז והגז. התפקיד של ההתקן הזה הוא לבודד את הצנרת ולמנוע חדירה של אוויר מבחוץ.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon