טכנאי מזגנים בכל האיזורים

מדריכים בנושא תיקון והתקנת מזגן

המזגן לא מחמם: תקלות נפוצות

תקלות חימום במזגן יכולות להיפתר בלחיצת כפתור, ויכולות אף להגיע להחלפת המזגן כולו. במדריך הבא נסביר מה גורם למזגן לא לחמם, ואיך טכנאי מזגנים מקצועי יתקן את התקלה.

מתחממים: טיפים לשימוש חסכוני במזגן בחורף

מחממים את הבית באמצעות מזגן וחשבון החשמל שלכם מנופח? אז לפני שאתם ממהרים להיכנע לגזירה, קבלו 4 טיפים שיסייעו לכם לחסוך מעט בחשבון החשמל.

שאלות ותשובות בנושא תיקון והתקנת מזגן

איך מנקים פילטר במזגן מיני מרכזי?

על מנת לנקות את פילטר במזגן מיני מרכזי, עליך לאתר תחילה את פתח יניקת האוויר שנמצא בתקרה של המזדרון בדרך כלל. יש לפתוח את הקליפסים של פתח האוויר (לפעמים זה באמצעות הברגה) ולמשוך את מסנן האוויר כלפי חוץ. הנח את הפילטר מתחת למים זורמים, המתן לייבוש מלא ורק לאחר מכן החזר את הפילטר לתושבת שלו.

למה המזגן מצפצף?

תחילה, בדקי את מצב השלט של המזגן, לעיתים כפתור כל שהוא נלחץ פנימה ומשדר לעינית המזגן פקודה כל שהיא, כך שהמזגן מצפצף. במצב כזה, יש להוציא את סוללות השלט ולהתקינן מחדש, זה אמור לעצור את הצפצוף. אם המזגן מצפצף לסירוגין, בדקי האם השלט מוגדר על מצב I Feel, מצב הבודק את הטמפרטורה בחדר לפי מיקום השלט. במקרים בהם השלט לא תקין, המזגן מקבל בחזרה את השדר ומצפצף. במידה ולא הצלחת לאתר את הבעיה, עליך להזמין טכנאי מזגנים מקצועי שיאתר את התקלה ויתקן אותה.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon