ייבוש רטיבות תת רצפתית בכל האיזורים

מדריכים בנושא רטיבות תת רצפתית

המדריך המלא לייבוש רטיבות תת רצפתית

גיליתם רטיבות מעל לפנלים בבית? סביר להניח שאתם סובלים מרטיבות תת רצפתית. במדריך הבא נסביר מה היא רטיבות תת רצפתית, מה הגורמים לרטיבות, איך מאתרים ומייבשים אותה.

רטיבות מתחת לרצפה: כך תתנהלו

אחת התקלות הנסתרות באינסטלציה היא רטיבות תת רצפתית. לרוב היא מתרחשת עקב דליפה בצנרת שמתחת לריצוף, ובמקרים רבים קשה להבחין בכך עד שהבעיה כבר צצה וצפה על פני השטח. כך תאבחנו ותטפלו בבעיה כשהיא קטנה

שאלות ותשובות בנושא רטיבות תת רצפתית

איך מייבשים רטיבות מתחת לריצוף?

ראשית, יש לטפל בגורם לרטיבות, לפני שפונים לפעולת הייבוש. אין טעם לייבש את הרטיבות אם יש נזילה בצנרת המים הסמויה שמתחת לריצוף. את הרטיבות ניתן לייבש באמצעות מכשור מיוחד דמוי צינור לעיבוי ואידוי המים. מדובר בשיטה מוצלחת, אך החיסרון הוא שפחות נוח לגור בבית עם ילדים בזמן הייבוש. השיטה השנייה היא שימוש במכשור מיוחד שסופח את הלחות. גם זו שיטה שנחשבת למוצלחת, אך החיסרון שלה הוא שהיא לוקחת המון זמן ולא ניתן לגור בבית בזמן העבודה, שכן המכשור גורם לצריבה בעיניים.

האם רטיבות מתחת לרצפה מתייבשת מעצמה?

יתכן מאד וההצפה גרמה לרטיבות לחלחל מתחת למרצפות ואף להתפשט לאזורים נוספים בבית. על מנת לוודא זאת, יש לקחת דגימת לחות למעבדה. ברוב המקרים, תוכל להסתפק בתהליך ייבוש רטיבות מקצועי מינורי, שלא מצריך הרמת מרצפות. במידה ולא תטפלו בזה בזמן, עלול להיגרם נזק לבית ותצטרכו לשאת בהוצאות גדולות יותר.

מוקד שירות לקוחות

clock-icon א׳ - ה׳: 17:00 - 08:30
map-marker-icon נחלת יצחק 10, תל-אביב
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon