צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  בחירת פרקט: מדריך למתחילים
 

בחירת פרקט: מדריך למתחילים

מעטים הם הטרנדים שהצליחו לסחוף את פנים הבתים בישראל כמו הריצוף בפרקט. שוקלים להתקין אבל לא בטוחים איזה פרקט יתאים לכם? הכנו עבורכם מדריך פרקטים מיוחד
מאת:     עודכן: 16/01/2018 10:42:42
עוד בכתבה:

פרקט בבית מעניק לבית אווירה אחרת. משהו בצבעים ובמרקם של העץ משרה בבית אווירה רגועה יותר ותחושה כפרית כמו בצימר.  


איכות איננה נמדדת במחיר ולכל משפחה יש את התקציב שלה, ויתכן גם כי פרקט יקר הנחשב "איכותי" כלל לא יתאים לשימושים שלכם. אילו סוגי פרקט קיימים כיום בשוק ויתאימו לכיס ולרצפה שלכם?


מה זה פרקט עץ גושני?

פרקט העשוי מעץ מלא בלבד שלא עבר עיבוד (דחיסה או הדבקה של שכבות שונות של עצים) אלא גימור בלבד, כלומר - לא הייתה איזושהי נגיעה בעץ המקורי מלבד שיוף מינימאלי ומריחת לכה או שמן.

 

אי אפשר להתעלם מפרקט עץ, מהייחודיות, הגוון ואפילו הריח שלו. פרקט יעניק לבית שלכם את התחושה של צימר חמים במושב בצפון  ואווירה קצת יותר רגועה. פרקט עץ מלא הוא פרקט לכל החיים. אם אתם רואים את עצמכם מזדקנים עם הפרקט ולא עוברים דירה כנראה שזה הפרקט בשבילכם. 


פרקט רב שכבתי עמיד בשימוש אינטנסיבי
פרקט רב שכבתי עמיד בשימוש אינטנסיבי

מה זה פרקט עץ רב שכבתי?

כשמו כן הוא, פרקט המיוצר משכבות של חומרי עץ שונים. הפרקט תמיד יהיה עם שכבה עליונה של עץ מלא ותחתיו יהיו שכבה או שתיים של עץ דחוס עם דבק. בפרקט רב שכבתי נדחסות בין 3-12 שכבות של עץ מודבק בלחץ, הבונות את הלוח, ומעליו מניחים בדרך כלל שכבת עץ אורן שתהווה את שכבת המדרך. 

 

הפרקט מתאים לאלו שרוצים להיות עם ולהרגיש בלי - פרקט רב שכבתי הוא בעל שכבה עליונה של עץ מלא אבל אין לו את אותה תחושה של עץ אמיתי עם כל הטקסטורות והגוונים. הפרקט כמובן עולה הרבה פחות מפרקט העץ והוא עמיד יותר בפני תזוזות ושינויי נפח.

 

פרקט רב שכבתי הוא פרקט עמיד לשימוש אינטנסיבי של משפחה עם ילדים, מארחים הרבה, בעלי כלבים. השכבות הרבות מונעות מלוחות הפרקט לזוז ולשנות את נפחם עם הזמן, וניתן לנקות אותו עם מטלית לחה. 


מה זה פרקט למינציה?

פרקט המיוצר בצורה תעשייתית ומכיל סיבי עץ דחוסים אשר מעליהם ישנו הדפס בגוונים וצורות של עץ מלא. פרקט למינציה הוא הפרקט הנפוץ ביותר בישראל, יעילותו ומחירו הם ככל הנראה הגורמים לכך. מחירו הוא 125 ₪ למ"ר כולל התקנה.

 

כנראה שפרקט למינציה מתאים לכולם, משפחות, צעירים ומבוגרים, אם אתם משפצים בית או בונים בית חדש, אין סוף לתכונות ולאפשרויות ההתקנה של הפרקט ומחירו הזול מאפשר לרבים ליהנות מפרקט בבית.

פרקטים: מה חשוב לדעת
פרקטים: מה חשוב לדעת
איזה סוג פרקט מתאים לכם?
איזה סוג פרקט מתאים לכם?
הכסף שלכם על הרצפה
הכסף שלכם על הרצפה
פרקט לבית: כל מה שחשוב לדעת!
פרקט לבית: כל מה שחשוב לדעת!


זקוקים לפרקטים? פרקטים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X