צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  הייתכן? חימום תת רצפתי ופרקט
 

הייתכן? חימום תת רצפתי ופרקט

גם אם יש לכם פרקט בבית, עדיין יהיה לכם קר, כי אוויר חם עולה למעלה ובעצם בחורף המזגן מיותר.
מאת:     עודכן: 22/05/2018 11:24:15
עוד בכתבה:

רצפת הפרקט היא רצפת עץ מסוגים שונים המעניקה לא רק תחושת חמימות מתוקף הגוון של העץ אלא מתכונותיו המבודדות, רצפת עץ לא תהה קרה כל כך כמו רצפת מרצפות.  


בחימום קונבנציונאלי האוויר החם עולה למעלה במקום שירד למטה ויחמם אותנו! אז נוצר מצב בו אנחנו מבזבזים חשמל כי המזגן מתאמץ ודולק שעות רבות והחום שלו לא מורגש.


חימום תת רצפתי: איך זה עובד?

חימום תת רצפתי היא שיטת חימום המייעלת את זרימת האוויר החם בבית בכך שהיא מגיעה הפוך, מלמטה כלפי מעלה. המערכת מאפשרת חלוקת חום יעילה בין כל חדרי הבית ולא "מייבשת" את האוויר.

 

חימום תת רצפתי חשמלי – עובד באמצעות הנחת גופי חימום בעלי חיווט חשמלי על התשתית המבודדת שהוסברה קודם לכן. התקנת המערכת זולה יותר מהתקנת מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים אך עלות תפעולה גבוהה יותר. 

 

חימום תת רצפתי באמצעות מים -  נחשבת לחסכוית ואמינה. פועלת באמצעות הנחת צינורות מים מבודדים מסוג SP המסוגלים לעמוד בטמפרטורות גבוהות במיוחד, המים מוזרמים אל הצינורות ממערכת סגורה המחממת אותם ומזרימה אותם הלוך ושוב בכל הבית. 

 


האם ניתן להתקין חימום תת רצפתי תחת פרקט?

ניתן להתקין מערכת חימום תת רצפתי מכל סוג תחת הפרקט! יש רק לשים לב לכמה דגשים חשובים: יש להפעיל את המערכת על טמפרטורה מקסימאלית של 27 מעלות. לפני התקנת הפרקט אך לאחר יציקת הבטון (בט קל) יש להפעיל את החימום כשבועיים, זאת על מנת לייבש את החול ואת הלחות המצטברת תחת היציקה.

 

חשוב לזכור, פרקט גושני מעץ מלא איננו מתאים להתקנה יחד עם חימום תת רצפתי, עוביו של הפרקט ותכונותיו המבודדות, לא מאפשרות למערכת לחמם כראוי. פרקטי הלמינציה או פרקט תלת שכבתי יתאימו להתקנה עם המערכת. 

 


חימום תת רצפתי באמצעות מים
חימום תת רצפתי באמצעות מים

למי זה מתאים?

התקנת חימום תת רצפתי לרבות התקנתו תחת פרקט מתאימה לבוני בתים או דירות חדשות, מדוע? אם יש לכם פרקט קיים יהיה צורך לפרק את כולו על מנת להתקין את המערכת, נוסף על כך תאבדו מקום מחלל החדר כתוצאה מעליית גובה הרצפה.

בחירת פרקט: מדריך למתחילים
בחירת פרקט: מדריך למתחילים
איזה סוג פרקט מתאים לכם?
איזה סוג פרקט מתאים לכם?
הכסף שלכם על הרצפה
הכסף שלכם על הרצפה
פרקטים: מה חשוב לדעת
פרקטים: מה חשוב לדעת


זקוקים לפרקטים? פרקטים

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X