הובלה קטנה: כך עושים זאת נכון

בין אם אתם סטודנטים תפרנים שעוברים לגור במעונות או שפשוט אין לכם הרבה ציוד - עדיין תצטרכו הובלה קטנה לבית החדש. במדריך הבא נלמד איך אפשר לחסוך את ההוצאות ואיך מתנהלים מול חברת ההובלה?

עוד במדריך
מתי צריך להזמין את ההובלה? מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הובלה?

הובלה קטנה של מספר חפצים לא גדולים או הובלת פריט בודד זה משהו שכל סטודנט צריך להתמודד איתו כשהוא יוצא מבית הוריו.

הובלה קטנה מצריכה פחות לוגיסטיקה ועבודה הן מהמוביל והן ממזמין העבודה, אך עדיין חשוב לדעת איך מתנהלים כדי שהכל יעבור בצורה חלקה. במדריך הבא נסביר איך עושים זאת נכון. 

מתי צריך להזמין את ההובלה?

כשמזמינים הובלה, רצוי לעשות זאת כמה שיותר זמן מראש, כך תוכלו להיערך בהתאם ליום ההובלה.

הזמן המקובל הוא בין שבועיים לשלושה מראש, על מנת לשמור תאריך ולהכין את הבית ואת חברת ההובלה בהתאם. במידה ומעבר הדירה מתוכנן לחודשים יולי-אוגוסט, מומלץ להזמין את חברת ההובלה כחודש מראש.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הובלה?

ודאו שחברת ההובלה מעבירה פריטים בודדים - לרוב, חברות ההובלה לא אוהבות להתעסק עם פריטים בודדים כי שזה לא משתלם. לכן לפני שאתם סוגרים עם חברת ההובלה, ציינו שמדובר בפריט בודד או בכמה ארגזים ובדקו אם היא עושה הובלה כזו.

שלחו למוביל תמונה של הפריט/ארגזים - נכון שמדובר בפריט בודד או כמה ארגזים, אבל יש הבדל במחיר של הובלת ספה או מקרר. כדי שלא יהיו אי הבנות, שלחו למוביל תמונה של הפריטים לפני שאתם סוגרים איתו, כך הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מבוססת ולא לשנות את המחיר במועד העבודה.

דרשו הצעת מחיר כתובה - בהובלה קטנה תקבלו את הצעת המחיר בטלפון, נציג חברת ההובלות לא יגיע לביקור מקדים. לכן דרשו ממנו לשלוח למייל או ווטסאפ הצעת מחיר כתובה. מה היא צריכה לכלול?

1. סוג הפריט (מיטה, ספה, ארון, מכונת כביסה, מקרר).

2. מוצא ויעד כולל קומה

3. פירוק והרכבה (האם ההובלה כוללת פירוק והרכבה?)

4. כמות סבלים 

5. מחיר כולל מע"מ (לא כולל טיפ)

הובלת פריט בודד: כל הטיפים במקום אחד

אם אתם צריכים להוביל פריט בודד כמו ספה, מכונת כביסה, ארון, מכונת כביסה או מקרר, אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נעזור לכם להבין כמה אתם הולכים לשלם ואיך כדאי להתנהל עם המוביל.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת דירה עם מנוף: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם הרבה ציוד בבית ואתם צריכים להשכיר מנוף? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

לכל התקלות ועבודות

arrow